SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Seat ibiza
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
106212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat ibiza 2003 ,ngjyre e kalter ,4 dyre , 1.9tdi , eshte i siguruar deri ne maje te vitit 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Besianë
044871187
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »