SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Mondeo 2.0 ghia Benzin-Plin - 2001
Çmimi :
€2,850.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Ford Mondeo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
264,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
106232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Mondeo 2.0 ghia Benzin-Plin, viti i prodhimit 2001, i regjistruar per here te pare ne vitin 2003. Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe posedon regjistrim deri ne Maj 2016.
Klima automatik, interier lekure, karriga me nxemje, komanda te radios ne timon, xhama elektrik.
Goma te reja te dimrit sava 16" 2015, goma te reja te veres me fellne Sava 17" 2014.
Eshte shume ekonomik per me shume info.: 049500051
Informata rreth publikuesit
Rrezart
Mitrovica, Kosovo
Mitrovica, Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »