SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen T2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1988
ID e produktit :
106245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW T2 Viti 1988 Me Gumat E Dimrit Rregjistrim Edhe 9 Muje
Informata rreth publikuesit
Halid
Dubai, United Arab Emirates
044 353 299
Dubai, United Arab Emirates [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »