SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT 1.9 TD(I) FULL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
106256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 1.9 tdi me 1 I te kuqe ne gjendje shum te mire si mrenda ashtu edhe jasht po ashtu motorr punon perfekt.Passati ka: Bord kompjuter Goma dimri 4 copaRrypin set te ndrruarXhama elektronik ABS Pasqyret me nxemjeKlimatronic Xenon drita LEDInterior FULL LED DRITACarbon Folia interior Dyert Led VW logo Radio MP3 pioneer Etj etj. Kontaktoni ne 045699541 apo ne viber +37745699541

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Passat
Dragash
045699541
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »