SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 TDI
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,456
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
106258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 1.9 tdi sportline navigacion klima tronik etj 044278275

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
044278275
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »