SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Mercedes C 200
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
106267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz C clasic 200
eshte ne gjendje shume te mir viti i prodhimit eshte 2007
Karrikat i ka lekur 100% dhe me nxemje,
Timoni me pulla apo telekomand,
Tempomat ,
ESP,
Tiptronic,
ABS,
Klimatronik,
Dhe shume gjera tjera eshte shume special dhe i ruajtur.
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »