SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
VW PASSAT
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
106270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat tdi 1.9 Dizel
makina eshte ne gjendje shume te mire
karrikat lekur me nxemje,
manuel
dritaret elektronike
karrikat elektronike
Abs,
Esp,
Gomat e dimrit te reja
i ardhur kete vite nga Gjermania
Informata rreth publikuesit
kushtra_87_
Koretin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »