SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
106272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.9 I te kuqe 5 shpejtsi ngjyr metalike klim abs airbag esp etj ne gjendje shum te mir per me shum 049764805 +Viber +37745644500

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gimi
Cologne, Germany
049764805
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »