SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kia sorento 2.5 4x4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Lloji :
Kia Sorento
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
106280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kia sorento 2.5
4x4
2003
manual 5 shpejtsi
Tel: 04555 31 66
Informata rreth publikuesit
besmir
Prishtinë
045553166
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »