SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel meriva 2004 1.6 benzin
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
106287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel meriva 1.6 benzin rks ka afat deri ne fund te keti muaji 5 dyer shitet urgjent. Mirremi vesh per zbritje nr per kontakt 044114365
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Prishtinë
044114365
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »