SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 413
Çmimi :
€7,999.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
106288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ndroj mercedes sprinter frigo
I doganum 1VJET rks
sedan
044264655 VIBER


....... ........ opel vectra signum astra vw golf 1 2 3 4 5 bmw mercedes pezho pegoet 206 307 407 vw lupo ford sedan audi a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 sedan
Informata rreth publikuesit
Blerim
044264655
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »