SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 tdi
Çmimi :
€3,050.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
ID e produktit :
106297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9tdi me i te kuqe (105 ps) ne gjendje te mir teknike.
Vetura nuk ka klim.
Kilometrazi 190 mi te kaluara.
6 shpejtsi
Viti 2002Postuar nëpërmjet celularit.
Golfi i ardhur nga zvicra.
Informata rreth publikuesit
Burim
Gjakovë
044413469
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »