SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet kombi mercedes mb100
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes MB 100
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1995
ID e produktit :
106298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kombi mercedes mb 100 2.4 disel furgon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
jeton
Kaçanik
044832502
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »