SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat stiloo
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
106301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Stilo 2003 1..9 JtdKa klim regj deri ne prill Ka central gjamat me.rrym pasqyret me rrym centrallen ne qels Ka goma te reja te dimrit Sercisin e rrypit dhembezor e ka te nderruar me gjitj pomp Servisin vaj filtera po ashtu Vetura hargjon ne rrug te hapur 4.5-5.0Kombinim6.0-6.5Posedon bllokad kunder vjedhjes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
049944028
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »