SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat 3c 2.0 TDI Comfortline
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
106304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ka keto karakteristika :
Senzor te shiut
Ulset me nxemje
Ulse elektrike
Klimatronic
Manual 6 shpejtesi
Tempomat
Pasqyret me nxemje si dhe elektronike
Gjama te zi
Liber servisi
9 muaj regjistrim
Informata rreth publikuesit
Rinor
Gjakovë
+37744464329
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »