SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vectra b
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,005
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
106310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel vectra 2.2 16v ecotec motor me 147ps, me regjistrim deri ne tetor 2016,i ruajtur dhe i mirembajtur shume mire dhe ne gjendje perfekte.Bejme nderrime dhe marrveshje me golf 4/5tdi,mund te kontaktoni ne numrat :044743008 - 045679945
Informata rreth publikuesit
Arian
Mitrovice
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »