SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
106322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6. 2.0 Ne gjendje shum te Mir me te gjitha serviset e kryne

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Lipjan
049 343 065
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »