SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7TD
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,740
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1995
ID e produktit :
106345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra e posa ardhur nga zvicraXhamat elektronikPasqyre elektronikNe gjendje te rregullt teknike pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Keli
Pristina
049202004
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »