SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Furgonin
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
40,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
106366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I ruajtur I Ardhur nga Zvicra
Tel:+41787311005
Informata rreth publikuesit
Besjan
Kosov
peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »