SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 1.9 TDI PACIFIK
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,875
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
106407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 1.9 TDI (I) PACIFIK KARRIGA ME NXEMJE GOMA TE REJA TE DIMRIT ETJ
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
044278275
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »