SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT 3C 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,522
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
106409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSAT 3C 1.9 TDI GOMA TE REJA CLIMA TRONIK SENZOR ETJ
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
044278275
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »