SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E220 CDI
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2002
ID e produktit :
106411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Mercedes e220 CDIShes veturen Mercedes e220 CDI classic.Vetura eshte ne gjendje te mir teknike i posardhur nga suedijavetura posedon*ABS*ALARM*GPS*Senzor Parkingu*Cd Sterio*Nxemje digitale para & mbrapa*6shpejtsi*Xenon*Mbyllje Qendrore*Fellne Alumini 16she me goma shum te mira M+SXhomi i kerrit i pari esht i krisur pak ne fund anen e djatht!Qmimi 5300 Euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shaban
Mitrovicë
049688217
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »