SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
123,456
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2011
ID e produktit :
106418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X6 40Dviti prodhimit 2011 Bej ndrrimme banes vetem ne mitrovicëvetura eshte ne gjendje te mir teknike nese keni naj ofrt mundeni me kontaktu ne viber 0046760720855

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Mitrovicë
0046760720855
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »