SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Dodge Journey
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Lloji :
Dodge Journey
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
ID e produktit :
106424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dodge Journey
Vetura posedon =
Klima
Tv para dhe mbrapa
Kamera mbrapa parkingi
Senzor
2009
186000km
2.0L motor golf 5
7ulse me tv mrapa
Vetura gjindet ne France
Vetura esht shum e rujtne
Qmimi 9500
044532918
049728666Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044532918 -049728666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »