SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet volswagen 2
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1980
ID e produktit :
106425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi volswagen 2 1.6 Kombi eshte n gjendje t regullt Regjistrimi i ka skadu Kombi posedon te gjitha dokumentet Ngjyra e hirit Kombi punon shum mir Per me shum info :044-719-944

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nesemi
Rahovec
044-719-944
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »