SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW POLO RKS 98!!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1998
ID e produktit :
106431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.0benzin!!I qlajmrum rks!!!Gjamat me pull!!Karrigat me nxemje!!!Etj...Me shum info edhe ne viber 049 444420

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
slash
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »