SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E 2006 pa dogan!!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes E 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2006
ID e produktit :
106433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz E 270cdi!!!Xenon bi xenon dritat!!!Ulse lekur!!!Akumullatorin e rri!!Servisen te sapo kryer!!!Per ma shum info edhe ne viber:049 4444 20

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
slash
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »