SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi a6 quattro
Çmimi :
€9,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
106440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a6 3.0 diesel full extra i rujtun extrem !!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
deni_gl
049 666 512
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »