SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 118d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '16
Lloji :
BMW 118D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
106454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Performancat

-Model ///Mpacet full opcion
-Komanda ne timon
-Tempomat
-Navigacion-DVD
-12x . Airbag
-Karrikat me rrym dhe me ngrohje lekur dhe shtof
-Senzor parkingu
-Senzor shiut
-Senzor ne pasqyre
-Dritat Xenon dhe auto level
-kuk per Rimorkio
-Fellne me goma te reja
per te interesuarit let kontaktojn ne keta nr 044 570-877
Informata rreth publikuesit
veton
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »