SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes kamionin mercedes
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Airbags
ID e produktit :
106473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kamioni mercedes me tabela te huaja kamioni gjindet ne germani kush esht i interesuar mbrenda 2 jave vjen kamioni
per kontakt ne tel:
049-417204 dhe 049360653
Informata rreth publikuesit
blerim
Prishtinë
049247950
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »