SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedesi 3 Axe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,868
Motori (kubik) :
10.00
Viti :
1980
ID e produktit :
106474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedesi
3Axe
Viti prodhimit 1980
24 33
I qlajmruar
Sanakun e ka shum te fort per gurthys
Në gjendje shum te mir për pun
tel 044 848 529
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon LuLi
Ferizaj
044849529
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »