SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renalut 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '17
Lloji :
Renault Kangoo
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
106483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault 1.9
dizel
viti prodhimit 2002
i rigjistruar 8 muj
Maxi
Tel 044 849 529
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon LuLi
Ferizaj
044849529
Magjistrale Ferizaj Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »