SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet pikapi wv seat inca 1.9 sdi 1 vit rigjistrim 5 ulse
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
106485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pikapin seat inca 1.9 sdi 1 vjet rigjistrim posedon 5 ulse mundet perdoret si vetur familjare dhe per pun furgon per info 045570061

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
sovran
Gjilan
045570061
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »