SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes benz 190 2.5D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1990
ID e produktit :
106489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura mercedes benZ 190 matorrin 2.5 diesel fabrikisht viti 90 central mp.3 guma te reja dimrit +gomat e veres Serviset te gjithat te kryera regjistrimi edhe 7 muaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
Stimlje
045581303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »