SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 TDI 2010 highline
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '17
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
106493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf 6 1.6 TDI highline

* VW Golf 6 1.6 TDI highline
* Viti i prodhimit 2010

-Servisin e vogel + servisin e madh sapo te perfunduar
- Nuk ka nevoj per as edhe nje investim

-Km : 160000me LIBER SERVISIT

-Rypin Rebrazni komplet me pompa te nderruar me garancion deri ne 90.000 km nga fabrika

* Senzora Para dhe Mbrapa
-Senzora parkimi
-senzora shiut
* KLIMATRONIC
* Alufelga
* Tempomat
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Hallogenka
* Dritare Elektrike
* Radio CD/memory card/aux/bt-audio/NAVI/
-Touch screen Display
* Goma te Reja
-PARK ASSIST ( PARKOHET VET )
• Kamer mrapa Me display te veqant
-Led ner karriga

-Drita mjegulles
-Halogenkat dhezen ncilen an e kthen timonin
-Dritat me rregullim tnaltesis

-I ardhun nga GJERMANIA
-Regjistrim 1 vjet
-Viti i par N RKS
-Me tabela RKS
-Ne emrin tim Personal
-Perkthimi mund te behet menjeher
Postuar nëpërmjet celularit.

Nr. +37744172323
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
37744172323
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »