SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz ML 350
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes ML 350
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
79,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
106499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Mercedes Benz ML 350 facelift me kubikazh 3.0 . Vetura eshte prodhim i 2011 dhe ka regjistrim 10 muaj regjistrim. Gjera tjera shtes gtronic dvd sistem, bluetec, karrikat lekure me plish ne mes, gjithashtu edhe shpejtesit ne timon.

Qmimi eshte me marrveshje dhe mund te kontaktoni ne kete nr: +386 (0)49 580 000 (viber).

Tags: Mercedes Benz, ML 350, ML 320, ML 270, Mercedes ML.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prishtinë
049580000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »