SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 2011 1.6 TDI
Çmimi :
€13,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
106516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 1.6 TDI ( i te kuqe ) 184.000 km te garantuara me liber servisi rexhistrimi i pare ne RKS edhe 8 muaj rexhistrim, shpenzime minimale afer 4.8 litra, posedon navi te madh, senzora parkimi, goma te dimrit, fellne, manual, auto-hold, climatronic, nuk ka nevoje per asnje investim, servisi i vajit dhe filterave i kryer para 2 muaj...nuk osht hipoteke.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andrin
Prishtinë
044 996 999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »