SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Ranch-
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
Lloji :
Peugeot Tjetër
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,864
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
106519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Automjeti esht i pa doganuar
Viti 2004, 2.0 klim, airbag km163865, per më shum rreth automjetit mund tvini ta shikoni
Kontakt 044304269
Informata rreth publikuesit
Dardan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »