SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel zafira 2.0 7 ulse
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,940,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
106523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel zafiraDissel 2.0KlimAbsXhama me rrymCentrallNje vit regjistrimFellne7 ulse044225648Viber +37744225648

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Vushtrri
044225648
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »