SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf4
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
106526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf4 1.9TDI (I)te kuqe .Vetura eshte me gjendje te shkelqyer posedon klim xhamat dhe dyert elektronike me dy qelesa i ka te ndrrum filterat e naftes uljes etj 4gomat e reja te dimrit muni me pa edhe vet regjistri ka deri ne nentor 2016 ju mirpresim ne nr .049467514
Informata rreth publikuesit
Tali
Prizren
049467514
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »