SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi T5 9 ulse
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW T5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2008
ID e produktit :
106527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kombi T5DisselKlim9 ulseNje vit regjistrim4 guma te rejaAbsEsp Klim dy zonale4 dyerNe gjendje shum te mir teknike dhe optike044589616

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Vushtrri
044225648
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »