SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
106531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 tdi me i te kuqe esht full ekstra karrikat me nxemje me navigacion drita me vetulla goma te reja me ni fja gollfi nuk ka nevoj as ni cent me shti edhe shum i rujtum regjistrim deri me 10.04.2016 mund te kontaktoni edhe ni viber +37744231528

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gzim
Prishtinë
+37745679912
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »