SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 3c 2008
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
106533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pasat 3c 2.0 tdi 2008 1vit rigjistrim 6 shpejtsiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genc
Ferizaj
049-300-599
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »