SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VV LT31
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '17
Lloji :
Volkswagen LT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1990
ID e produktit :
106535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VW LT31 NE GJENDJE SHUME TE RREGULLT DHE E ÇLAJMERUAR.
Informata rreth publikuesit
Bosch Pump-Injector Service
Prizren
38649789669
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »