SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz 300c 4matic
Çmimi :
€16,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes C 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
106536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz c300i 4 matic 1 vit rigjistrim 2009

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genc
Ferizaj
049-300-599
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »