SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
30,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1985
ID e produktit :
106538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 200 dizell ne gjendje shum te mir teknile ne motor ne gjendje te mir me servise te gjith qe 10 vite vetem nje person regjistrim deri muajin 7.2016 posedon goma dimri lekur centrall me dikitron alarem hargjime te vogla dokomenta n rregull ndrrim nvaret vetura wiber nuk posedoj flm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Isak
Gjilan
045685117
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »