SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 2005 1 vit rks
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
106543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 full. Exra karrika nxemje ilkur. Brenda. Shiber. Drita xenon felga gt branik gt shtopa te zi extra posedon dy frigorifer brenda karrikat masazh pasqyrat me nxemje klima tronik senzor parkingu senzor shiu senzor i dritave pasqyr per mos pengim te dritave gjat levizjes se kerrit mbrapa ka 170 ps ne gjendje prefekte i ruajtur o shum skeni mevoj asnje investim sado te vogel vetem naft edhe me ec komoditet te lart brenda lekur terpaxirate nxemja punon me rrym brenda minutit nxen kerri ske nevoj me ndez gjys ore perpara regjistrim 1 vit
Informata rreth publikuesit
Jeta
Prishtinë
045268772
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »