SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasat 7 2.0 TDI DSG fullllll extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
127
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
106545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pasatt 7 2.0 tdi viti fund 2011 vetura osht e sapo doganuar e rigjistruar qe 1 muj vetura osht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike asht shum i rujtun si mrenda ashtu dhe jasht posedon klima tronik komanda ne vollan + shpesit karrikat me memorie + elektronik gjys shtof gjys likur xenon bi xenon lled mbrapa lled perpara senzora perpara dhe permas ollogenka mjeglle 2 qelsa karrikat me nxemje MU SHKYM ne semafora mu ndez e shum e shum sende te tjera qe si kemi permendur nr kontakt 045 368 718 045 207 206 xxx vetura osht tek auto salloni aldioni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Ferizaj
045 368 718
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »