SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK FULLL EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
106546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES AUDI A4 2.0 TDI VITI FUND 2008 VETURA OSHT ME TABELA RKS OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE OSHT SHUM E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TEONIK KARRIKAT ME NXEMJE KOMANDA NE VOLLAN XENON BI XENON LLED PERPARA 2 QELSA GOMA TE MIRA ME FELLNE SHUM TE MIRA DRITA TE MJEGLLES E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR NR KONTAKT 045 368 718 ose 045 207 206 xxx VETURA OSHT REK AUTO SALLONI ALDIONI

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Ferizaj
045 368 718
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »