SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugot 206
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
222,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
106555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugot 206
1999
ABS
Klime
CD player

RKS deri ne janar 2017
tel-viber 0037744307374
Informata rreth publikuesit
Përparim
Pristina
+37744307374
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »